#d /#h /#min /#sec
O targach

TSW to największa w Polsce impreza branżowa dla producentów owoców i warzyw. Stanowi miejsce spotkań producentów owoców i warzyw z producentami i dystrybutorami maszyn ogrodniczych, środków produkcji, chemii, nawozów oraz dostawcami usług dla branży ogrodniczej. Podczas poprzedniej edycji odwiedziło nas ponad 16 000 osób, a swoją ofertę zaprezentowało 391 firm z kraju i zagranicy.

W trakcie dwóch dni targowych na uczestników TSW czekają:

  • przedstawiciele największych firm i instytucji branży ogrodniczo -warzywniczej prezentujący swoją ofertę; https://www.tsw.pl/wystawcy-th
  • liczne premiery produktowe z kraju i zagranicy;
  • prezentacje innowacyjnych rozwiązań, aktualnych trendów rynkowych;
  •  bezpłatne konferencje: Truskawkowa, Ogrodnictwo ekologiczne i zrównoważone, Przetwórstwo owoców i warzyw, Warzywnicza, Sadownicza

Co oferuje nowa edycja targów? Nowością jest konferencja „Przetwórstwo owoców i warzyw” organizowana przez Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach. Podjęte zostaną zagadnienia związane z organizacją przydomowej przetwórni owocowo-warzywnej, kiszonkami warzywnymi, produktami wieloskładnikowymi, wykorzystaniem odpadów z produkcji roślinnej. Kolejna nowość  w programie konferencji – „Ogrodnictwo ekologiczne i zrównoważone”, gdzie głównym tematem będzie dostosowanie polskiego ogrodnictwa do wyzwań stawianych przez  program unijny „Zielony Ład” https://tsw.pl/program.

Wstęp na targi jest bezpłatny, po uprzedniej rejestracji online https://www.tsw.pl/visitor/register.

Uczestnicy TSW  mogą skorzystać z darmowego transportu z Dworca Centralnego na teren targów https://www.tsw.pl/a/bezplatne-autobusy. Organizator Targów TSW 2022 - przyznaje dofinansowanie dojazdu zorganizowanej grupy osób https://www.tsw.pl/a/doplaty-do-transportu.

Osoby, które zdecydują się na przyjazd własnym samochodem, znajdą miejsce na bezpłatnym parkingu, zlokalizowanym tuż przy hali targowej  F.

Do zobaczenia na TSW 2022!

 

#d /#h /#min /#sec